Prodej bytového domu Dobřív

Aukce bytového domu v Obci Dobřív.
Adresa nemovitosti Dobřív 18, 33844 Dobřív.
Bytový dům čp. 18 je samostatně stojící dům postavený následně v roce 1955 k objektu využívaného celní správou. Je zděný se 4. nadzemními podlažími. V domě je 11 bytových jednotek využívaných nájemníky. U některých bytových jednotek se provedla částečná rekonstrukce soc. zařízení. Stav bytových jednotek je převážně podprůměrný. V podsklepené části je kotelna s kotlem na pevná paliva využívaným jako zdroj tepla pro bytový dům a přilehlou budovu. která byla využívána jako internát a školící středisko celní správy. V suterénu je také kopaná studna sloužící k zásobování pitnou vodou celé nemovitosti. Každá bytová jednotka má samostatné soc. zařízení sestávající se ze společné koupelny s WC. Byty jsou morálně zastaralé. Přístup k bytům je ze společné chodby se společným schodištěm. Sklepní prostory jsou v současné době nevyužitelné. V budově školního střediska jsou v přízemí místnosti využívané do nedávné doby jako byt. jednotka 1+1 a v I. patře bytová jednotka 2+1 s příslušenstvím, v současné době se tyto byty nevyužívají. Po rekonstrukci sociálního zařízení v I.patře lze opět využívat.
Přilehlá budova vystavena v roce 1941, původně sloužila jako učebny a kanceláře celní správy, v poslední době se využívala jako bytový dům. Vytápění napojeno na ústřední topení vedlejšího bytového domu s kotlem na pevná paliva v tomto domě.

Cena: 3 700 000 Kč
Vložen 20. 6. 2015
Inzerát č. 53499
Typ: nabídka

Inzerent: Gladys Auction
Telefon: 608 232 797
Email: auction.gladys(zavinac)gmail.com
Lokalita: Celá ČR

Inzerát Prodej bytového domu Dobřív Inzerát Prodej bytového domu Dobřív Inzerát Prodej bytového domu Dobřív Inzerát Prodej bytového domu Dobřív

Zvýhodnit (TOPovat) inzerát [co to je?]

Pro posunutí inzerátu o 7 dní dopředu odešlete SMS s textem BAZARUS na číslo 903 33 30. Obratem obdržíte kód poukázky.
Cena jedné SMS je 30 Kč včetně DPH.
Provozovatel služby je Bazarus.cz. Technicky zajišťuje Airtoy, a.s. Infolinka 602 777 555. www.platmobilem.cz

Další způsoby zvýhodnění

Platební metoda Cena za 1 zvýhodnění Počet zvýhodnění
Logo PaySec 20 Kč vč. DPH
Logo PayPal 20 Kč vč. DPH