Levné ubytování České Budějovice – penzion

Levné ubytování České Budějovice – penzion.

Penzion Levné ubytování České Budějovice se nachází nedaleko firmy Robert Bosch a Budějovický Budvar, v klidné části Českých Budějovic. Ubytování je vhodné pro služební cesty i rodinnou dovolenou.

Levné ubytování České Budějovice disponuje prostornými a kvalitně vybavenými pokoji s vlastním WC, koupelnou, minibarem a kvalitním Wi-Fi připojením k internetu. Všechny pokoje penzionu jsou vybaveny LCD televizí s plochou obrazovkou, rádiem a satelitním příjmem.

Levné ubytování České Budějovice má skvělou více než dvacetiletou tradici. Penzion je stále velice oblíben a navštěvován.

Parkování je možné před penzionem, nebo na uzavíratelném a nepřetržitě monitorovaném parkovišti v objektu Levné ubytování České Budějovice.

Penzion Levné ubytování České Budějovice připravuje ve vlastní restauraci chutné snídaně. Večeři si ubytovaní hosté mohou vybrat z bohaté nabídky jídelního lístku.

Cena: 370 Kč
Vložen 11. 12. 2015
Inzerát č. 55960
Typ: nabídka

Inzerent: Jaroslav Srba
Telefon: 387 314 949
Email: info(zavinac)ceske-budejovice-levne-ubytovani.cz
Lokalita: České Budějovice

Inzerát Levné ubytování České Budějovice – penzion Inzerát Levné ubytování České Budějovice – penzion Inzerát Levné ubytování České Budějovice – penzion Inzerát Levné ubytování České Budějovice – penzion Inzerát Levné ubytování České Budějovice – penzion

Zvýhodnit (TOPovat) inzerát [co to je?]

Pro posunutí inzerátu o 7 dní dopředu odešlete SMS s textem BAZARUS na číslo 903 33 30. Obratem obdržíte kód poukázky.
Cena jedné SMS je 30 Kč včetně DPH.
Provozovatel služby je Bazarus.cz. Technicky zajišťuje Airtoy, a.s. Infolinka 602 777 555. www.platmobilem.cz

Další způsoby zvýhodnění

Platební metoda Cena za 1 zvýhodnění Počet zvýhodnění
Logo PaySec 20 Kč vč. DPH
Logo PayPal 20 Kč vč. DPH