Gibraltar Catapult Linear Motion Single Bass Drum Pedal

Dokonalá reakce na předvedení všech detailů pedálové techniky!
Gibraltar Catapult Linear Motion Bass Drum Pedal byl navržen tak, aby poskytoval skutečnou odezvu od nohy hráčů až po povrch hlavice basového bubnu pomocí přirozeného pohybu kotníku. Po konzultaci s uznávanou fitness výzkumnou agenturou Gibraltar navrhl pedál Catapult, aby umožnil přirozenou funkci extenzoru a flexorových svalů.
Konvenční konstrukce pedálu bubnů využívají rámy s vačkovými pohony připojenými k pružinám. Zatlačením na pedálovou desku dochází k vytvoření odporu, který zvyšuje rychlost a výkon. V rozšířených herních situacích tento odpor často způsobuje únavu svalů dolní nohy a nohy, což vede k bariérovým hrám a technice. Pečlivé sledování svalových skupin užívaných s konvenčním stylem pedálu ukázalo, že vratný zdvih nebo pohyb hřbetu směrem nahoru byl zdůrazněn vratnou pružinou. To způsobilo velký odpor, který brání přirozenému pohybu kotníku.
Gibraltarův Catapult Linear Motion pedál (GCLMSP) byl navržen tak, aby umožnil extenzoru a flexorovým svalům fungovat přirozeně a umožňoval odpovídajícím svalům využít plný rozsah pohybu. Výsledek: Výrazný nárůst svalového komfortu, vytrvalosti a přesnosti. Mechanická výhoda GCLMSP je zcela v souladu s biomechanikou přirozeného pohybu nohy.

Cena: 2 000 Kč
Vložen 27. 9. 2017
Inzerát č. 64854
Typ: nabídka

Inzerent: Tom
Email: tomaskejr(zavinac)seznam.cz
Lokalita: Praha 6

Inzerát Gibraltar Catapult Linear Motion Single Bass Drum Pedal Inzerát Gibraltar Catapult Linear Motion Single Bass Drum Pedal Inzerát Gibraltar Catapult Linear Motion Single Bass Drum Pedal Inzerát Gibraltar Catapult Linear Motion Single Bass Drum Pedal Inzerát Gibraltar Catapult Linear Motion Single Bass Drum Pedal

Zvýhodnit (TOPovat) inzerát [co to je?]

Pro posunutí inzerátu o 7 dní dopředu odešlete SMS s textem BAZARUS na číslo 903 33 30. Obratem obdržíte kód poukázky.
Cena jedné SMS je 30 Kč včetně DPH.
Provozovatel služby je Bazarus.cz. Technicky zajišťuje Airtoy, a.s. Infolinka 602 777 555. www.platmobilem.cz

Další způsoby zvýhodnění

Platební metoda Cena za 1 zvýhodnění Počet zvýhodnění
Logo PaySec 20 Kč vč. DPH
Logo PayPal 20 Kč vč. DPH