Autorský advent

Autorský advent je tradiční adventní divadelní odpoledne pro nejširší veřejnost, kde prezentujeme kromě našich loňských představení, další autorské a jiné umělecké počiny v oblasti filmu, divadla a hudby účastníků našich kurzů, tedy dětí, mládeže a dospělých. Součástí odpoledne a večera je host spřízněný s TALENT drama studiem, který pomůže dotvořit předvánoční atmosféru ve Vršovickém divadle Mana. 10.12.2017 máme čest přivítat kapelu The Ignu (kapela ve složení Marek Šolmes Srazil, Veronika Karlová a Matěj Hurvajz)

10.12.2017 bude kromě představení z loňského roku prezentovaná multižánrová performance Dech lesa ve spolupráci s tanečníky Pražské konzervatoře (Martin Vokal) vzniklé na letním táboře Talentu a Děti bez hranic, videoklip Bráním se dojetí s Janem Cinou, Ivou Janžurovou a Václavem Neckářem režírované členem Talentu Tobiášem Frýdlem a v hl. roli s herečkou Talentu Isabellou Petzoldovou a film Maryša v hlavní roli s Alžbětou Dolečkovou a vedl. roli Filipem Janíkem z Talent drama studia, který vznikl v rámci filmového tábora FILMÁK 2017 pod režijní taktovkou Milana Enčeva. Součástí odpoledne budou krátké diskuse s tvůrci filmových a divadelních počinů.

Rezervace lístků Vršovické divadlo Mana
Hlavní PROGRAM 10.12.2017

Vstupné: každý Blok samostatně 150,– Kč, vstupné na celý den 200,– Kč
15:00 1. BLOK Autorského Adventu (vhodné pro rodiny s dětmi) Slovem doprovází Karolína Kočí a David Jordán Zamyšlení faráře Davida Frýdla k adventu Učitel: autorské představení – DIVADLO Chůva: autorské představení – DIVADLO Bráním se dojetí – HUDEBNÍ KLIP Včera, dnes a zítra – DIVADLO Dech lesa - MULTIŽÁNROVÁ PERFORMANCE DISKUZE DECH LESA 16:40 PŘESTÁVKA (v divadle TV Reportáž z Vršovického festivalu talentů)


17:00 2. BLOK Autorského Adventu (vhodné pro děti, mládež i dospělé) Slovem doprovází Isabella Petzoldová a Tobiáš Frýdl Muzeum: autorské představení – DIVADLO Bráním se dojetí – HUDEBNÍ KLIP DISKUZE HUDEBNÍ KLIP Vytřeno (představení Spektáklu) The IGNU - HUDBA 18:40 HUDBA VE FOYER (děti, mládež i dospělí z TALENT drama studia)


19:00 3. BLOK Autorského Adventu (vhodné pro mládež a dospělé) Slovem doprovází Alžběta Dolečková a Filip Janík Maryša – FILM (nevhodné pro děti do 13-ti let) DISKUZE FILM MARYŠA Nesmrtelní 2095 (představení dospělých D-talent) Změna programu a začátek představení vyhrazena
WWW
www.vrsovickedivadlo.cz

Vstupné: každý Blok samostatně 150,– Kč, vstupné na celý den 200,– Kč

Rezervace vstupenek zde: http://www.vrsovickedivadlo.cz/program/?wpt_month=2017-12

Cena v textu
Vložen 30. 10. 2017
Inzerát č. 65188
Typ: nabídka

Inzerent: Vršovické divadlo Mana
Email: propagacetalentdramastudio(zavinac)seznam.cz
Lokalita: Praha 10

Zvýhodnit (TOPovat) inzerát [co to je?]

Pro posunutí inzerátu o 7 dní dopředu odešlete SMS s textem BAZARUS na číslo 903 33 30. Obratem obdržíte kód poukázky.
Cena jedné SMS je 30 Kč včetně DPH.
Provozovatel služby je Bazarus.cz. Technicky zajišťuje Airtoy, a.s. Infolinka 602 777 555. www.platmobilem.cz

Další způsoby zvýhodnění

Platební metoda Cena za 1 zvýhodnění Počet zvýhodnění
Logo PaySec 20 Kč vč. DPH
Logo PayPal 20 Kč vč. DPH