Vajíčko RECARO PRIVIA včetně ISOFIX báze

Prodám vajíčko RECARO Privia včetně RECAROfix základy. Jedná se o autosedačku pro děti cca 0 - 15 měsíců (0 - 13kg). Z nekuřáckého prostředí, nebouraná.

Vybírala jsem autosedačku tak, abych koupila tu nejbezpečnější na trhu. RECARO Privia s RECAROfix základnou je výhercem testu ADAC a dTest, navíc se jedná o nejlepší kdy udělené hodnocení StiWa a to 1,3! Tím se řadí mezi nejlepší autosedačky ve své kategorii.

Měla jsem dost velké miminko, a přesto mu byla autosedačka velmi pohodlná a vydrželo v ní téměř rok.

Velmi jednoduše a rychle se autosedačka zacvakává na RECAROfix základnu, není nutné žádné zdlouhavé poutání pásem. Navíc je autosedačka díky RECAROfix základně výrazně bezpečnější než sedačky poutané pásem. Mám opravdu velmi malé auto a bez problému se do něj vajíčko i se základnou vešlo.

V kombinaci s RECAROfix základnou lze autosedačku upevnit do auta systémem isofix (autosedačka se dá instalovat i klasickým 3bodovým pásem). Dítě je v sedačce uchyceno 3bodovými pásy s centrálním nastavením délky. Naprosto jednoduché nastavení pozice pásů, které rostou s dítětem.
Podhlavník, polstrování pásů a pásy jsou integrovány do jednoho celku. Tento systém zvyšuje bezpečnost, navíc nehrozí přetočené polstrování pásů ani ztracené návlečky. Materiál je velmi jemný a prodyšný – pro dítě velmi příjemné, v létě se nepotí, v zimě krásně drží teplo. Součástí je i v tomto materiálu vyrobená redukce pro maximální komfort novorozeňat
Autosedačka má i integrovanou sklápěcí stříšku – velmi praktické, když svítí slunce (má faktor 50+) nebo mrholí.

Autosedačka je i výborná na přenášení. Má ergonomické madlo, které netlačí do ruky (zploštění stran madel pro pohodlnější přenášení v podloketní jamce). A navíc má nízkou hmotnost (patří mezi nejlehčí ve své třídě, cca 4,2 kg - docela dost jsem na delší vzdálenosti přenášela i s tlustým dítětem  a dalo se to bez problému, ačkoliv nejsem žádný silák).

Autosedačka sedí na široké spektrum kočárků.

Autosedačka je v hezkém stavu (po jednom dítěti, známky běžného používání – sem tam škrábance na plastu, nemá žádnou funkční vadu), kompletně vyčištěná (potah celé autosedačky se dá sundat a vyprat).

Neutrální barva vhodná pro holčičku i chlapečka – černá v kombinaci s barvou mocca.

Osobní odběr v Hluboké nad Vltavou a okolí nebo je možné zaslat kamkoliv poštou.

Původní cena za obojí byla 8.400 Kč.

Cena: 4.800 Kč. Cena je celková za oba díly (vajíčko i isofixovou základnu).

Cena: 4 800 Kč
Vložen 3. 11. 2017
Inzerát č. 65242
Typ: nabídka

Inzerent: Barbora Benešová
Telefon: 420 774 434 501
Email: barborabenesova(zavinac)centrum.cz
Lokalita: České Budějovice

Inzerát Vajíčko RECARO PRIVIA včetně ISOFIX báze Inzerát Vajíčko RECARO PRIVIA včetně ISOFIX báze Inzerát Vajíčko RECARO PRIVIA včetně ISOFIX báze Inzerát Vajíčko RECARO PRIVIA včetně ISOFIX báze Inzerát Vajíčko RECARO PRIVIA včetně ISOFIX báze

Zvýhodnit (TOPovat) inzerát [co to je?]

Pro posunutí inzerátu o 7 dní dopředu odešlete SMS s textem BAZARUS na číslo 903 33 30. Obratem obdržíte kód poukázky.
Cena jedné SMS je 30 Kč včetně DPH.
Provozovatel služby je Bazarus.cz. Technicky zajišťuje Airtoy, a.s. Infolinka 602 777 555. www.platmobilem.cz

Další způsoby zvýhodnění

Platební metoda Cena za 1 zvýhodnění Počet zvýhodnění
Logo PaySec 20 Kč vč. DPH
Logo PayPal 20 Kč vč. DPH