Inzerce psů, koček, koní ...

Inzerát Moskevský strážní pes - štěňata bez

Moskevský strážní pes. Zádám štěňata plemene Moskevský strážní pes bez PP. Matka import Ukrajina, otec import Maďarsko - oba ke zhlédnutí, mírná, laskavá povaha oba jsou velcí mazlíci. Štěňátka budou očkována, odčervená a naučená na granule. Odběr...

16× 8 500 Kč, Nový Jičín, v rubrice Psi

4. 3. 2019

Inzerát Bavorský barvář

Bavorský barvář - nabízím štěňata bavorského barváře bez PP, odběr v polovině května,zde fotky z minulého vrhu, možnost vidět nyní štěňata z prvního vrhu, možnost vidět otce, pouze slušné chování.

20× Cena dohodou, Strakonice, v rubrice Psi

Inzerát Argentinská doga štěňata

Argentinská doga - štěňata AD bez PP, 3 pejsci a 5 fenek, očkovaná, odčervená, plně socializovaná, veselá a hravá. Oba rodiče možno vidět, mají výbornou povahu, užasní k dětem, skvělí společnici i hlídači. Pouze vážným zájemcům a do dobrých...

18× 5 000 Kč, Praha 1, v rubrice Psi

Inzerát DŽUNGARSKÝ KŘEČÍK ,,OD PUNTÍKŮ''

Mláďátka odběr konec března. Matka je stříbrno -bílá Otec má přírodní zbarvení ,vybělující od zadečku Mobil:603 764 426 vetrelec007@volny.cz Cena 60 kč.

15× 60 Kč, Středočeský kraj, v rubrice Drobní savci

Inzerát Německý špic velký černý prodám štěňata s PP

Německý špic velký černý štěňata s PP - Grossspitz welpen - Giant German Spitz Black puppies. Chovatelská stanice Re-Jan Moravia prodá krásná štěňata Německého špice velkého černého s PP. U štěňat předpokládáme kvalitní exterier a statnější,...

15× 71 700 Kč, Ostrava-město, v rubrice Psi

Inzerát Nabídka  Žako Kongo

Mám samec a samicka Žako Kongo pro prodej jsou zdravotne kontrolovány a rucne krmeny s dobrými vztahy s jinými domácími zvíraty a detmi pro více informací a fotografie kontaktujte nás ( janmurcek22@seznam.cz)

20× 3 500 Kč, Praha 1, v rubrice Ostatní zvířata

Inzerát Nabídka  Žako Kongo

Mám samec a samicka Žako Kongo pro prodej jsou zdravotne kontrolovány a rucne krmeny s dobrými vztahy s jinými domácími zvíraty a detmi pro více informací a fotografie kontaktujte nás ( janmurcek22@seznam.cz)

23× 3 500 Kč, Praha, v rubrice Ptactvo

Inzerát Čivava  s PP - pejsek

Čivava - prodám ročního pejska čivavy dlouhosrsté s PP. Pejsek je očkovaný, odčervený a má chip. Jen do dobrých rukou, aby se měl pejsek dobře. 5.000 Kč.

15× 5 000 Kč, Kladno, v rubrice Psi

Inzerát Německý špic s PP

Německý špic - štěnátka s PP, v barvě vlkošedé (cremesable), očkovaná, odčervená a čipovaná. Štěňátka jsou hravá, velmi komunikativní, vyrůstají v bytě a již jsou k odběru. Pro informace o ceně a dohodnutí návštěvy prosím volejte.

16× Cena dohodou, Kladno, v rubrice Psi

Inzerát Čivava krátkosrtstá s PP

Čivava - prodám pejska a fenku krátkosrsté čivavy s PP v barvě černá s pálením. Štěňátka jsou očkovaná, odčervená a čipovaná, veselé povahy a budou malého vzrůstu, jsou po výborných rodičích. Ohledně domluvy nezávazné návštěvy a ceny prosím volejte.

19× Cena dohodou, Kladno, v rubrice Psi